«Звіт депутата — це своєрідна форма діалогу між органом місцевого самоврядування і громадою»

Так охарактеризувала секретар Красноградської міської ради Катерина Єніна зустрічі місцевих депутатів з виборцями. Сьогодні, тридцять першого січня, про свою роботу звітував Володимир Непомящий. Місце зустрічі — філія «Красноградське ДЕП» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Розпочав свій виступ він з розповіді про те, що вплинуло на його рішення балотуватися в депутати до міської ради.

— Я — красноградець і мені не байдуже, що відбувається в місті. Щоб якось впливати на те, що відбувається навкруги, перш за все потрібно взяти на себе якусь відповідальність. Не достатньо лише жалітися та критикувати — треба діяти. Мене особисто не влаштовував стан доріг та тротуарів у місті. Ставши депутатом, я разом з іншими депутатами ініціювали створення комісії, яка б контролювала якість робіт з ремонту дорожнього покриття. Це лише один із моментів. Мені постійно доводиться спілкуватися з мешканцями громади, тому я добре знаю їхні проблеми. Що в моїх силах — вирішую самостійно, інші питання доношу до керівництва та депутатів міськради. Одне із них — ремонт дороги по вулиці Вишневій. Її мешканці вже розпочинають продавати будинки, бо там неможливо жити. Деяких результатів у цьому напрямку вдалося досягти. На нинішній рік заплановано ремонт цієї дороги. Кошти виділятимуться з міського бюджету, — сказав Володимир Непомящий.

Серед порушених на зустрічі питаннях теж були такі, що стосувалися ремонту доріг. Окрім цього говорили про створення медичного округу з центром в місті Красноснограді, роботу центральної районної лікарні, відновлення роботи місцевих дорожніх підприємств, утримання прибудинкових територій тощо.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради Непомящого Володимира Георгійовича перед виборцями