Роботи зі створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб розпочалися

Як відомо, минулого року у приміщенні міської ради було підписано угоду-підряд про початок впровадження проекту щодо створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб і капітального ремонту приміщення дитячого садка № 17 з метою підвищення його енергоефективності. Загальна сума інвестицій УФСІ для його реалізації складає майже 9 млн. гривень. З них понад 5,5 млн. грн — для створення соціального житла, 3 млн. грн. — для модернізації будівлі дошкільного навчального закладу № 17.

Будівельні роботи розпочаті. У дитячому садочку вікна вже встановлені, на черзі — утеплення будівлі. У селищі Дослідне, де буде знаходитися житло для внутрішньо переміщених осіб, також почали працювати — ремонтують покрівлю будівлі. До кінця тижня мають розпочати заміну вікон.

Під час зустрічі міського голови Володимира Максима з представниками УФСІ, технагляду та безпосередніми виконавцями робіт, яка відбулася тридцять першого січня, повідомили, що після завершення впровадження проекту, будинок буде повністю придатний для проживання. Там, навіть, будуть встановлені бойлери, електроплити та всі необхідні лічильники.

Leave a Comment