Проблеми міста: підприємці не стоять осторонь

У четвер в міській раді відбулося засідання ради підприємців. Цей   дорадчий орган,   об’єднує підприємців нашого міста з метою їх участі у соціально – економічному розвитку Краснограда та створенні умов для ефективної співпраці влади та бізнесу. Не стоять осторонь підприємці міста і від  вирішення питань,  які хвилюють мешканців громади.

Одним з таких нагальних  питань стала організація роботи  по наданню благодійної допомоги,  збору необхідних речей та продуктів для переселенців з Авдіївки.

В роботі ради підприємців взяв участь міський голова Володимир Максим.  У своєму виступі міський очільник зосередився на організаційних питаннях   діяльності ради підприємців, а також розповів про виконання напрямків угоди про соціальне партнерство міської ради  з філією бурового управління «Укрбургаз» в рамках реалізації соціальних проектів , питаннях стану міських доріг та тротуарів.

Присутніх цікавили  проблеми  роботи комунальних служб , зокрема, Красноградського комбінату комунальних підприємств по виконанню заходів з благоустрою  міста; незаконного вирубування лісосмуг   вздовж міських автомобільних шляхів; стану перлини «зеленого поясу» Краснограда  –  Хомутовського парку; контролю з вивезення рідких побутових відходів приватними підприємцями;  створення   медичного округ  з центром в місті Краснограді; перегляду місцевих податків та зборів в бік зменшення.

Всі порушенні питання будуть внесені на розгляд Красноградської міської ради, її виконавчого  комітету.

 

 

Leave a Comment