Спільні проекти та їх втілення в місті

Продовжуються звіти депутатів міської ради перед виборцями міста. Про свою роботу на виборчому окрузі говорила депутат Красноградської міської ради Ольга Караптан. Звіт її відбувся в Красноградському  навчально – виховному комплексі  № 3.

Депутат міської ради працює в постійній комісії з питань благоустрою міста,  комунальної власності та архітектурно – будівельного контролю.  Крім того вона очолює відділ з питань благоустрою міста. Тож, основні питання життєдіяльності громади їй близькі та зрозумілі .

Під час звітування Ольга Володимирівна зупинилася на питаннях співпраці міської ради та навчального закладу в  рамках реалізації проекту «Відкривай  Україну».  Це спільний проект Красноградської міської ради та учнівського самоврядування, направлений на    реконструкцію  підвісного мосту через Бородинський яр,  який пов’язує вулицю Коьляревського та мікрорайон школи.

На звіті представники громади порушили питання ремонту дороги по вулиці Преображенській, функціонування торговельного майданчика на залізничному вокзалі,  благоустрою території по вулиці Котляревського в районі колишніх торговельних павільйонів, проблеми бродячих собак,  подальшої долі колишньої залізничної  амбулаторії.

Звіт депутата Красноградської міської ради Караптан Ольги Володимирівни перед виборцями 

Leave a Comment