Зустріч з медичними працівниками Красноградської районної лікарні

            Медичні працівники ЦРЛ одностайно підтримують позицію депутатів міської ради щодо створення медичного округу з центром у місті Краснограді,  – про це йшлося у виступі головного лікаря  Олександра Колодяжного.

          Конструктивний діалог між представниками органу місцевого самоврядування та депутатами міської ради відбувся під час звітування перед трудовим колективом закладу депутата Людмили Образцової. Людмила Миколаївна вперше обрана депутатом, та її громадська позиція вже не один рік свідчить про небайдужість до проблем міської громади. Саме  вона однією з перших в нашому у місті створила ініціативну групу, завдяки якій розпочалася робота з  реалізації міні – проектів.

         У своєму звіті перед громадою депутат говорила про роботу на виборчому окрузі, окреслила проблеми, що потребують першочергового значення, а саме проведення  капітального ремонту дахів багатоповерхових будинків, дотримання тиші в нічні години біля торговельного павільйону Куліничи, благоустрою тротуарів по вулиці Шевченка та Соборній,  співпраці Красноградської міської ради та лікарні по проведенню очищення тротуарів по периметру закладу. У своєму виступі Людмила Образцова подякувала присутнім за їх роботу і запевнила, що й надалі буде працювати на задоволення потреб мешканців свого виборчого округу.

Звіт депутата Красноградської міської ради Образцової Людмили Миколаївни перед виборцями 

Leave a Comment