В атмосфері любові та романтики

З нагоди Дня Святого Валентина молодіжна громадська рада за підтримки міської ради вирішила провести незвичний захід — свято-акцію для закоханих різного віку.

Тематичні конкурси, креативна лотерея, ярмарок товарів Handmade, майстер-клас з виготовлення «валентинок», імпровізований весільний салон та жартівливе одруження. Все це чекало на тих, красноградців, які прийшли у неділю, дванадцятого лютого, на Центральну площу міста.

Городян цього дня вітали як досвідчені члени молодіжної громадської ради, так і ті, хто недавно долучився до неї. Їм у організації та проведенні цього свята допомагали колектив Красноградської районної бібліотеки, Тетяна Непомняща, громадська організація «Традиція». Спонсорами заходу виступили міськрада, кафе «Піца», магазин «Малятко», ФОП Юрій Зінченко, Валентина Перегудова.

Відрадно, що в конкурсах брали участь не лише представники молодого покоління. Наприклад, у змаганні на кращу пару свою вдачу випробовували і ті, хто мають за плечами більше ніж 20-річний стаж подружнього життя. І їм було за що поборотися, адже головний приз — романтична вечеря на двох у кафе «Піца», який підготувала для переможців Галина Третякова.

Мав успіх у тих, хто відвідав захід, і конкурс на краще побажання «Від серця до серця». За найбільш теплі та зворушливі слова переможниця отримала торт «Валентинка», який приготувала Євгенія Павлова. Солодкий подарунок Ані вручив міський голова Володимир Максим.

А завершилося святкування флешмобом у виконанні учениць багатопрофільного ліцею.

         

Залишити відповідь