Депутати міськради затвердили Програму соціального захисту населення на 2017 рік

Шістнадцятого лютого народні обранці зібралися на позачергову сесію. Одним із питань, яке їм потрібно було вирішити — прийняття саме цієї Програми. Особлива увага в ній приділяється пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, особам, які брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави на сході України, та тим, хто самотужки не може вирішити питання забезпечення належного рівня життя собі та своїй родині.

Вона не остаточна і може бути змінена в разі потреби. Та вже зараз в Програмі передбачені кошти для відшкодування компенсаційних витрат на послуги зв’язку та пільгове перевезення окремих категорій громадян, виплати матеріальної допомоги на поховання малозабезпеченим верствам населення, постраждалим учасникам бойових дій в антитерористичній операції та членам сімей загиблих під час здійснення АТО – жителям міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове, Куми.