Покоління — різні, а випробування — одне

У Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича шістнадцятого лютого зібралися красноградці різного віку, різних професій та вподобань, але вони мають дещо спільне, те що їх міцно з’єднує. Мова йде про учасників Другої світової війни, бойових дій в Афганістані та антитерористичної операції на сході України. Всім цим мужнім людям доля послала одне спільне випробування — боротися за мир.

Приводом для їхньої зустрічі слугував благодійний концерт за участю аматорського колективу воїнів-афганців, приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Вокально-інструментальний гурт «Герат» Кременчуцької спілки ветеранів «Бойове братство» завітав до музею з благодійною метою — збір коштів для допомоги сім’ям загиблих воїнів в Афганістані та в зоні АТО.

Зі словами великої поваги та щирої вдячності до присутніх учасників зібрання звернулися заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко, депутат Харківської обласної ради та Почесний громадянин Харківської області Іван Глянь, голова райдержадміністрації Євген Третяков, міський голова Володимир Максим.

Заступник губернатора передав красноградцям привітання від керівництва області та країни і вручив учасникам антитерористичної операції на Сході України Олександру Ткаченку та Віктору Домбровському державні нагороди — медалі «Захиснику Вітчизни».

   

Leave a Comment