Розмір одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам бойових дій в антитерористичній операції збільшено

Шістнадцятого лютого депутати міськради внесли зміни до рішення, яке було прийняте на минулому засіданні сесії наприкінці січня цього року. Положення про надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам бойових дій в антитерористичній операції та членам сімей загиблих під час здійснення АТО — жителям міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове, Куми на 2017 рік дозволяло виплачувати кошти у розмірі від одного до трьох прожиткових мінімумів. Та депутати вирішили збільшити цю суму, внісши зміни до пункту 6 цього документу та виклавши його в новій редакції: «Розмір допомоги постраждалим учасникам бойових дій в антитерористичній операції визначає комісія у кожному конкретному випадку залежно від складності проблеми заявника у розмірі від двох до чотирьох прожиткових мінімумів».

І вже на цьому ж засіданні було прийнято рішення про виділення коштів для надання одноразової матеріальної допомоги Ватраліку Івану Сергійовичу.