В тісному колі друзів та колег

День народження — завжди особлива та радісна дата. А коли річницю заснування святкує установа чи заклад, то її значущість важко оцінити. Саме така особлива подія відбулася двадцять першого лютого у Красноградському краєзнавчому музеї ім.. П.Д.Мартиновича. Там у залі зібралися місцеві художники, майстри декоративного та прикладного мистецтва, поціновувачі різних видів мистецтва, всі, для кого цей заклад — особливе місце, відвідуючи яке їхні душі наповнюються теплом. Всі вони прийшли поздоровити музей з 95-річчям від дня заснування.

Зі словами вітань до колективу закладу культури та присутніх на святкуванні звернулися голова райдержадміністрації Євген Третяков, секретар міської ради Катерина Єніна, помічник-консультант народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова та інші.

«Музей — це духовна скарбниця нашого міста. Завітавши сюди, ми не лише можемо полюбуватися витворами мистецтва, і й поринути в історію рідного краю. Це особливе місце, де тісно переплітаються наше сьогодення та минуле.

У це день хотілося б згадати всіх, хто свого часу доклав зусиль для створення та розвитку музею: Роберта Шиндлера, Порфирія Мартиновича, Дмитра Мариненка, Володимира Красюка та інших. Саме їм ми маємо дякувати за те, що у Краснограді діє цей осередок культури», — сказала Катерина Єніна та побажала, щоб фонди музею примножувалися, а кількість тих, хто цікавиться історією міста, невпинно зростала.

   

Залишити відповідь