«Щоб громада мала майбутнє, потрібно об’єднуватися»

З цих слів розпочав свій виступ Красноградський міський голова Володимир Максим під час громадського обговорення з питань добровільного об’єднання громад.

Зібрання проходило у приміщенні Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради двадцять другого лютого.

До діалогу були запрошені працівники райдержадміністрації, депутати районної та міської рад, члени виконавчого комітету міськради, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, красноградці, яким не байдужа подальша доля громади.

«Питання щодо того об’єднуватися чи ні вже не стоїть. Процес децентралізації вже не зворотній. Нам потрібно визначитися лише з тим, з ким би ми хотіли створити об’єднану громаду. Те що її центром має стати Красноград у мене особисто не викликає сумнівів. Місто відповідає трьом необхідним, на мою думку, чинникам: спроможність, розвинена інфраструктура та кадровий потенціал.

Міська рада запросила до об’єднання всі органи місцевого самоврядування району. Тепер їхня черга вирішувати згодні вони чи ні», — сказав Володимир Максим.

Його слова прокоментували декілька громадян, які прийшли на обговорення, та всі вони висловили згоду з рішення міської ради — запросити до об’єднання всіх.

   

Залишити відповідь