Півсторічний ювілей

Дошкільний навчальний заклад № 5 — не просто дитячий садок у центрі міста. Це своєрідна візитівка Краснограда. На його прикладі і міська, і районна влада довели, що в нас справді усе найкраще — дітям.

Тут створено всі умови для виховання маленьких красноградців і їх підготовки до школи. У дошкільному закладі працює найкращий колектив, який дбає про своїх вихованців, робить усе для того, щоб батьки дітей могли спокійно працювати і не турбувалися про своїх синів і доньок.

Саме їм, колишнім і нинішнім працівникам садочка, були адресовані слова подяки та привітань, що лунали під час урочистого заходу з нагоди 50-річного ювілею закладу, який відбувся двадцять третього лютого. Серед гостей, що прийшли поздоровити колектив, були голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, очільник міста Володимир Максим, секретар міськради Катерина Єніна та інші.

«Сьогоднішній ювілей — свято не лише для працівників, вихованців закладу, родин дітей, які його відвідують. Це особливий день і для всіх поколінь красноградців, які тут виросли, знайшли друзів, провели найкращі дитячі роки», — з такими словами звернувся Володимир Максим до присутніх на урочистостях.

Як і годиться, святкування не обійшлося без подарунків. Від Красноградської міської ради, приміром, заклад отримав довгоочікувану та вкрай необхідну звукопідсилюючу апаратуру. Також Володимир Максим відзначив Грамотами міської ради працівників дитячого садочка: помічників вихователів Ірину Ващенко, Віту Гриценко та Людмилу Калниш, вихователя Ларису Кубась, сторожа Надію Пташнюк і ветерана Ніну Шуняєву.

   

  

Залишити відповідь