Депутати підтримали ініціативу міського голови щодо об’єднання територіальних громад

Відповідне розпорядження очільник Краснограда підписав наприкінці січня цього року. Відтоді тривало громадське обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Міською радою було організовано два зібрання, на яких красноградці мали змогу висловити свою думку з цього питання. Вони відбулися 09 лютого та 22 лютого 2017 року.

Участь в обговоренні взяли голова та очільники структурних підрозділів райдержадміністрації, керуючий справами й депутати райради, керівництво міської ради,  її депутати та члени виконавчого комітету, представники підприємств, установ, організацій, районних осередків політичних партій, громадських об’єднань, члени Ради підприємців, Почесні громадяни міста, місцева громадськість, працівники ЗМІ.

Чимало статей та коментарів на цю тему було опубліковано на шпальтах районної газети «Вісті Красноградщини». Приділялася увага об’єднанню територіальних громади і під час звітів депутатів міської ради.

За результатами проведених можна сміливо стверджувати, що красноградці підтримують ідею об’єднання громад, розуміючи, що це шанс на створення нової спроможної громади з центром в місті Краснограді.

Ця ініціатива була винесена і на розгляд сесії Красноградської міської ради, яка відбулася другого березня 2017 року. Депутати надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад. Рішення передбачає запрошення до співпраці всіх населених пунктів району.

Leave a Comment