Хто буде ремонтувати красноградські дороги цього року?

Організаційна робота в цьому напрямку міськрадою вже розпочата. Кошти у місцевому бюджеті передбачені, перемовини з ймовірними виконавцями ремонтів ведуться.

Так, чотирнадцятого березня на нараду до міського голови Володимира Максима були запрошені представники філії «Красноградське ДЕП», Карлівського «Агрошляхбуду» Зачепилівського райавтодору, заступники очільника міста Григорій Кревсун та Дмитро Стецюренко, депутати — члени тимчасової контрольної комісії ради, які займаються обстеженням стану ремонту доріг.

«Головне для нас — гармонійне співвідношення ціни та якості робіт. Красноградці чекають від міської ради добросовісного виконання покладених на неї завдань. Їх не дуже хвилює хто робить і як. Головне — дороги, якими комфортно пересуватися. Виконання доручень громади для нас не закінчується лише виділенням коштів на ремонт. Тому минулого року було створено тимчасову контрольну комісію ради, до складу якої увійшло шість депутатів. Міська рада довірила їм перевірку якості проведення ремонтних робіт. На мою думку, вони зі своїми обов’язками впоралися. Завдяки членам саме цієї комісії якість ремонтних робіт покращилася. Вони постійно відстежували чи дотримуються підрядні організації технологічного процесу», — сказав Володимир Максим під час наради та додав, що у майбутньому перевага має надаватися ремонту доріг «картами».

Також очільник міста говорив про доцільність розгляду можливостей для придбання необхідної для ремонту техніки місцевому комбінату комунальних підприємств. Тоді місто могло б не залучати до цих робіт сторонніх учасників, а самотужки їх виконувати.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту