З «Добрим настроєм»

Цими днями Красноградська районна організація ветеранів України відзначає 30-річний ювілей. Урочисте зібрання з цієї нагоди відбулося шістнадцятого березня у районному Будинку культури.

Поздоровити ветеранський актив організації, ветеранів праці, військової служби та дітей війни завітали голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник та очільник міста Володимир Максим.

«Наш прямий обов’язок — поліпшення якості життя тих, хто не пошкодував свого здоров’я для кращого майбутнього нашої Батьківщини. Ваш досвід безцінний. Ви є міцною ланкою взаємодії і взаємодопомоги між владою та ветеранами нашого міста та району. Ми вдячні вам за співпрацю, за відстоювання інтересів ветеранства, за турботу про людей похилого віку, за патріотичне виховання молоді. Нехай ваша організація завжди має підтримку у втіленні найкращих ідей на благо Красноградщини та всієї України», — з такими словами звернувся Володимир Максим до присутніх у залі. Також очільник міста вручив Подяки Галині Миколаївні Павловій — активісту ветеранського руху та Людмилі Петрівні Меркуловій — голові первинної ветеранської організації Красноградської міської ради, яку вона очолює із дня її створення у 2015 році.

Продовжуючи урочисті керівник районної організації Василь Трохимович Кривобок зробив маленький екскурс до витоків створення осередку, розповів про його щоденну роботу та здобутки.

Окрім посадовців ветеранів також вітали учасники харківського творчого колективу «Добрий настрій», до складу якого входять два Заслужених артиста України Олександр Величко та Ян Харламов.

Залишити відповідь