«Стан ґрунту та шумового навантаження на території Красноградської міської ради можна вважати задовільним»

На цьому наголосив заступник міського голови Дмитро Стецюренко під час засідання виконавчого комітету органу місцевого самоврядування, доповідаючи про стан навколишнього середовища у Краснограді.

Відповідно до інформації, наданої відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби у районі, за 2016 рік лабораторний план моніторингових досліджень виконаний в повному обсязі і за результатами цих досліджень можна констатувати наступне: досліджено 428 проб атмосферного повітря на вміст забруднюючих речовин (досліджено за 9 інгредієнтами), з них — у 16 пробах виявлено перевищення граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин (пилу неорганічного, що містить двоокис кремнію та окису азоту). Ці перевищення виявлено поблизу автомагістралей на розі вулиць Харківської та Полтавської, по вул. Московській, 45 (біля Красноградського профліцею).

Дані перевищення зафіксовано тільки в літньої пори (липень 2016 року). Така ситуація спостерігається щороку в такий же період часу і пов’язана із збільшенням кількості та інтенсивності руху автотранспортних засобів влітку та незадовільним станом доріг та узбіч. Отже, один із шляхів знищення забруднень — впорядкування та приведення до вимог державних стандартів стану доріг та узбіч.

Також у 2016 році досліджено 41 пробу ґрунту на вміст
забруднювачів хімічної природи та 46 проб на вміст забруднювачів біологічної природи. Їх не виявлено.

Фактів перевищення шумового навантаження теж не зафіксовано.

Залишити відповідь