«Міська рада і цього року допомагатиме соціально незахищеним верствам населення з ремонтом покрівель багатоквартирних будинків»

На цьому наголосив очільник Краснограда Володимир Максим під час засідання сесії міської ради, коментуючи звіт директора житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Олексія Крятова про виконання Програми фінансової підтримки ЖРЕП на минулий рік. 343652 гривень — ось сума, яка була виділена міською радою. За ці кошти підприємством придбано бітум та руберойд для ремонту покрівель, зокрема і соціально незахищеним верствам населення, фарбу для облаштування дитячих та спортивних майданчиків, будівельні матеріали для облаштування сміттєвого майданчика, станції управління насосами подачі води в 9-поверхових будинках, контейнери для збору твердих побутових відходів, проведено технічну експертизу ліфтів в 9-поверхових будинках тощо.

— Левова частина звернень, з якими громадяни приходять до міської ради — ремонт покрівель багатоповерхівок. Кошти на матеріали для проведення цих робіт не закладені до тарифів на послуги з обслуговування багатоквартирних будинків. ЖРЕП може безкоштовно тільки виконати ремонт. Але ми добре розуміємо, що деякі громадяни просто не в силі купити за власний рахунок необхідні матеріали. Тому міська рада вже не один рік допомагає соціально незахищеним верствам населення з ремонтом покрівель. Кошти на придбання матеріалів будуть виділені і цього року, — сказав Володимир Максим.

Залишити відповідь