Що було зроблено на виконання Програми озеленення міста «Квітучий Красноград» у минулому році?

На це запитання відповів на засіданні сесії міської ради заступник міського голови Дмитро Стецюренко. Він прозвітував перед депутатами про виконання Програми озеленення міста «Квітучий Красноград» у 2016 році. Як він повідомив, її реалізація дозволила поліпшити стан навколишнього природного середовища, його естетичні та екологічні складові, забезпечила збереження і відтворення зелених насаджень на території міста.

Відповідно до заходів Програми в Краснограді було висаджено близько 1000 саджанців дерев, зокрема, берез, кленів, липи, дубу, сосни. Молоді деревця з’явилися в зелених зонах на території міста: сквері Слави, Молодіжному сквері, алеї по вулиці Харківській. Відсоток їх збереження становить близько 30%. Ця цифра не дуже обнадійлива. Та варто зазначити, що на ті саджанці не витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Вони були взяті в Хомутовському парку міста.

Протягом року відбувалися заходи санітарного, омолоджувального, формувального обрізування крон дерев на території міста по вулиці Бєльовській та в різних куточках міста згідно з заявами мешканців.

Квіткова продукція висаджена в центральній частині Краснограда. Це кани, петунії, чорнобривці, сальвії. Фінансування заходів з міського бюджету на виконання Програми склало 20 тисяч гривень.

— Хотілося б відмітити тих містян, які активно долучалися до робіт з висадження квітів. Вони пропонували іншим і висаджували власноруч на міських клумбах розсаду звичайних чорнобривців, айстр та інших квітів, — доповнив виступ свого заступника міський голова Володимир Максим.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту