7-9 квітня 2017 року відбудеться I етап КУБКУ УКРАЇНИ з тріалу «UKRAINIAN CHALLENGE 2017»

7-9 квітня в м Красноград Харківської області відбудеться перший етап Кубку України з тріалу «Ukrainian Challenge 2017».

Формат Rainforest Challenge досить простий. Він об’єднує в собі кілька дисциплін: трофі-рейд, тріал і окремі елементи ралі-рейдів. Учасникам належить подолати короткі спецділянки по 100-150 м за регламентований час. Кожен учасник може сам вибирати, коли йому проходити ту чи іншу секцію, а тим часом спостерігати за тактикою проходження своїх конкурентів. Варто взяти до уваги, що стан траси може змінитися, чим значно ускладнить задачу екіпажу.

Ландшафт в Харківській області як не можна краще підходить для проведення «Ukrainian Challenge 2017»: перепади висот, ліси, водойми, поля дозволяють організаторам створити складну і видовищну конфігурацію траси на відносно невеликій площі. Також це зручно для глядачів — компактне розташування траси дозволить спостерігати одночасно за кількома екіпажами і перейнятися атмосферою автоспортивного свята.

8 квітня, в суботу, о 11:30 відбудеться урочистий старт першої спецділянки в лісовій зоні відпочинку міста Краснограда.

9 квітня, у неділю, о 8:00 почнуться заїзди, а о 17:00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців і призерів першого етапу Кубку України з тріалу.