Єднаймося, щоб допомогти

Перший заступник міського голови Григорій Кревсун разом із депутатським корпусом міськради двадцять дев’ятого березня взяли участь у зборах адміністративно-господарського активу району. Приводом для зібрання слугувала біда, що сталася у Балаклійському районі. Там від вибухів на артилерійських складах постраждало чимало мешканців міста та навколишніх сіл. Дехто залишився зовсім без житла, комусь потрібні будівельні матеріали для ремонту домівки або ж ліки та продукти харчування.

Кожен з нас може допомогти. Якщо у когось є можливість підтримати постраждалих, не зволікайте. Найбільше їм потрібні скло, шифер, продукти харчування тривалого зберігання. Першу гуманітарну допомогу планується відправити 1 квітня.

На базі Красноградської дитячої юнацької спортивної школи створено оперативний штаб, який координує та займається збором гуманітарної допомоги для постраждалих мешканців. Детальніше про те, що необхідно жителям Балаклії можна дізнатися у секторі економічного розвитку та торгівлі Красноградської районної державної адміністрації за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 58-а або ж за телефоном: 7-03-37.

Leave a Comment