Інвестиції, спрямовані на підвищення якості медичних послуг

Міська рада продовжує працювати у напрямку залучення додаткових коштів на розвиток інфраструктури Краснограда. Цього разу в пріоритеті — охорона здоров’я.

Тридцятого березня зроблено перший крок на шляху покращення ефективності медичного сектору міста. Цього дня міський голова Володимир Максим та керівництво центральної районної лікарні зустрілися із представниками німецької компанії, яка сприяє підготовці майбутнього проекту Українського фонду соціальних інвестицій, керівником експертної групи, доктором Мігрантом Назаретяном і менеджером проекту Сашею Русгіарто. У поїздці на Красноградщину їх супроводжували представники УФСІ.

Під час зустрічі гості оглянули поліклінічне, хірургічне, пологове, приймальне та реанімаційне відділення центральної районної лікарні, а також заклад охорони здоров’я на мікрорайоні 3. Не випадково були вибрані ці місця, адже фінансування планується спрямовувати саме на надання якісних послуг першою та другою ланками медичного обслуговування.

За результатами побаченого німецька сторона прийматиме рішення на що саме спрямувати інвестиції. Поки що мова йде про виділення коштів на закупівлю сучасного медичного обладнання, зокрема, для поліклінічного відділення, ФАПу в селищі Куми та закладу охорони здоров’я на мікрорайоні 3. Проект фінансуватиметься німецьким банком розвитку KfW. Остаточне рішення представники Німеччини приймуть до кінця цього року. Тоді й стане відомо, на що будуть спрямовані близько 15 мільйонів гривень.

  

Leave a Comment