Доступні ліки

Урядова програма під такою назвою стартувала у квітні 2017 року в Україні. Вона дасть можливість громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. З Наказом Міністерства охорони здоров’я України, яким затверджено Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, можна ознайомитися за цим посиланням: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20170403_360.html. Зверніть увагу, що не всі ліки надаватимуться повністю безкоштовно, за деякі доведеться доплачувати.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки. На території міста таких аптек три: цілодобовий аптечний пункт мережі «Фармінтермед», розташований на першому поверсі хірургічного корпусу ЦРЛ, аптека «Нектар» (І поверх терапевтичного корпусу ЦРЛ) та ФОП Хонда на вул. Полтавській (поряд із магазином «Люкс»).

Ці ліки можна отримати лише за рецептом лікаря. Його мають виписувати всі сімейні лікарі. У разі якихось непорозумінь можна звернутися до керівника КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олексія Фесенка.

Залишити відповідь