«Нинішнього року кількість камер відеоспостереження, встановлених у громадських місцях, збільшиться»

На цьому наголосив міський голова Володимир Максим на засіданні сесії міськради, коментуючи звіт про виконання Програми боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень в місті Краснограді на 2016 рік.

— До роботи системи відеоспостереження, на яку було виділено 103 тисячі гривень, є чимало питань. Минулого року не все задумане вдалося реалізувати. Та цьогоріч ми врахуємо всі тонкощі. Зокрема, плануємо закупити та встановити більш якісні та потужні камери, які б дозволили б розгледіти і номери автомобілів, і обличчя порушників, — додав Володимир Максим.

Про те, що зроблено минулого року на виконання згаданої Програми депутатам доповіла секретар міськради Катерина Єніна. Зокрема, вона сказала, що Красноградською міською радою, однією з перших  на Харківщині, впроваджено новий вид громадських робіт, а саме — громадські роботи з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку. З цією метою було створено додаткові робочі місця. При міській раді в минулому році працювало чотири, а в поточному — два громадських інспектора, робота, яких спрямована на виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території і забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в місті Краснограді, дотримання правил торгівлі.

Окрім затвердження звіту за минулий рік, депутати також прийняли аналогічну Програму на 2017-ий.

Залишити відповідь