«Скільки коштував міському бюджету минулого року розвиток позашкільної освіти?»

На це запитання відповіла секретар міської ради Катерина Єніна під час засідання сесії міськради у п’ятницю, 21 квітня. Вона звітувала перед депутатами про виконання Програми розвитку позашкільної освіти на 2016 рік.

В місті функціонує три заклади позашкільної освіти: Красноградський районний центр дитячої та юнацької творчості, Красноградський районний центр позашкільної освіти та Красноградська дитячо-юнацька спортивна школа. Перші два працюють в приміщеннях комунальної власності міста. На сьогодні діяльність закладів позашкільної освіти сприяє створенню додаткових умов для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей, що мешкають на території міста Краснограда, селищ Дослідне та Куми.

Понад 2 тисячі вихованців, учнів та слухачів відвідують різноманітні гуртки районних центрів дитячої та юнацької творчості, позашкільної освіти.

За рік, що минув, з міського бюджету було виділено 90 тисяч гривень (фінансування шляхом передачі субвенції до районного бюджету на реалізацію міні-проекту Харківської обласної ради «Разом в майбутнє» — «Спільними зусиллями до найкращих результатів» Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості), 95 тисяч гривень (фінансування робіт на проведення капітального ремонту каналізаційної системи та внутрішніх туалетів Красноградського районного центру позашкільної освіти), 45 тисяч гривень (придбання меблів для Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості) і 8 тисяч гривень (придбання проектора для Красноградського районного центру позашкільної освіти). Загальна сума видатків з міського бюджету становила 238 тисяч гривень.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту