Красноградці вшанували пам’ять Івана Михайловича Гулого

Життєве кредо цієї працьовитого чоловіка можна вкласти у вислів: «Призначення людини — творити Добро на тій землі, де ти живеш, любити людей і жити для них». Й Іван Михайлович його творив власними руками — щомиті, щогодини, щодня.

І.М.Гулий — Герой України, непересічна особистість, аграрій, як кажуть, від Бога. Він понад 35 років беззмінно очолював сільськогосподарське підприємство, яке зараз відоме як ПАОП «Промінь».

Саме завдяки йому було газифіковано Кобзівку, створено там сучасну амбулаторію сімейної медицини та навчально­-виховний комплекс. Допомогу та підтримку І. М. Гулого відчували й центральна районна лікарня, заклади освіти та культури Красноградщини, місцеві спортсмени, талановиті люди краю.

Мешканці не лише Кобзівки, а всього Красноградського району згадують його з теплом та вдячністю. Він намагався допомогти кожному, хто цього потребував, піклувався про своїх земляків.

Про це говорили під час мітингу з нагоди четвертих роковин його смерті, який відбувся третього травня біля погруддя Івану Михайловичу Гулому.

Віддати шану, висловити слова вдячності та скорботи до пам’ятного знаку прийшли його онук, голова Красноградської районної державної адміністрації Євген Третяков, очільники районної та міської рад Володимир Птишник і Володимир Максим, ті, кому пощастило працювати з ним пліч о пліч, товаришувати.

Leave a Comment