Очільник міста Володимир Максим вже розпочав вітати ветеранів, учасників бойових дій та інвалідів війни з Днем Перемоги

Напередодні свята, п’ятого травня, Володимир Максим взяв участь у заходах, що відбулися у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича та Будинку техніки. Їх почесними гостями були сивочолі чоловіки та жінки, молодість яких опалена Другою світовою війною.

«Дев’яте травня — день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога, — говорить міський голова. — З кожним роком їх, ветеранів, стає все менше. Ми низько схиляємося перед ветеранами, які пронесли через усі лихоліття любов до Батьківщини і бажання бачити її вільною, незалежною і квітучою. Неоціненним є життєвий подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста і села, відбудував зруйноване народне господарство. Ці люди й сьогодні вчать нас мудрості, витримці, терпінню та оптимізму.

Далеко не всі учасники Другої Світової війни можуть самостійно відвідувати урочисті заходи в День Перемоги. Багато хто з них є прикутим до ліжка, бойові рани та роки роблять свою справу. Тому ми разом із депутатським корпусом міської ради щороку відвідуємо їх удома. Я, приміром, вже сьогодні особисто привітаю з Днем Перемоги декого з них.»