Мелодії та пісні воєнних років

Саме вони лунали вчора, 9 травня, на всіх заходах, присвячених 72-ій річниці перемоги над нацизмом.

Послухати такі знайомі з дитинства мелодії можна було на декількох майданчиках: біля Красноградського технікуму механізації сільського господарства ім. Ф.Я.Тимошенка, Будинку Рад та на головній площі міста Краснограда. Музичні заходи розпочалися о 16 годині і тривали до 9 вечора.

Біля місцевого технікуму міська молодіжна громадська рада проводила благодійну акцію «Творімо разом добро». ЇЇ мета — збір коштів для мешканки Краснограда Ольги Мартюк-Мороз, яка страждає від вродженого захворювання — нейрофіброматоза лівої половини обличчя. Допомогти молодій дівчині можна було, придбавши вироби місцевих майстринь, які вони не пошкодували для доброї справи.

Не встиг завершитися цей захід, як на сходах Будинку рад розпочався виступ духового оркестру Харківського національного університету цивільного захисту України. В мелодіях, які вони виконували, переплелися і радість, і смуток, захват урочистість та ніжність.

Близько години лунали чарівні і хвилюючі композиції у виконанні колективу, який приїхав до Краснограда на запрошення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Та це був не єдиний його подарунок. За підтримки Сергія Чернова відбувся виступ відомої харківської співачки, Народної артистки України Ніни Шестакової. Окрім неї в святковому концерті взяли участь місцеві виконавці та колективи.

Зі словами вітань та побажань до ветеранів та учасників війни, всіх, хто прийшов цього вечора на Центральну площу міста, звернулися очільник облради Сергій Чернов, голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник та перший заступник міського голови Григорій Кревсун.