Вчитель за покликом душі

Днями свою 95-у весну зустріла мешканка Краснограда Анастасія Олексіївна Воротнікова. Династія вчителів, до якої вона належить, налічує близько 300 років.

«Моє життя було щасливим та сповненим вражень. Ми з чоловіком займалися улюбленою справою, тим, що приносило справжнє задоволення — вчителювали. Після окупації Краснограда, у вересні 1943 року, я була однією із тих, хто відновлював навчання дітей у школах. Взагалі, я вважаю професію вчителя найкращою, бо бачиш результат своєї праці. Мої учні, і я цим дуже пишаюся, працюють в різних структурах не лише району, а й області, займають відповідальні посади. А це — найбільша радість розуміти, що ти не даремно їх навчав та виховував», — говорить Анастасія Олексіївна своїм відвідувачам секретарю міськради Катерині Єніній та депутату міськради Олексію Крятову, які завітали поздоровити її з Днем народження.

Представники органу місцевого самоврядування за спілкуванням з цією чудовою жінкою не помітили як сплив час. Декілька годин промайнули, мов мить — так цікаво вона розповідала про свій життєвий шлях.

Leave a Comment