Красноградщина святкує День Європи

Сьогодні на Центральній площі міста було багатолюдно. Приводом для зібрання стало бажання разом із ЄС відсвяткувати День Європи. Символічно, що саме 11 травня Євросоюз завершив схвалення безвізового режиму для України.

Відомо, що церемонія підписання відповідного рішення президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня. Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації — орієнтовно 11 червня 2017 року.

У День Європи ми окреслюємо наші спільні цінності, історію, та найголовніше — наше спільне майбутнє. З нагоди цього свята у місті відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу. Почесне право підняти жовто-блакитний стяг було надано учаснику антитерористичної операції Віталію Солов’ю. Прапор Європейського Союзу підіймав студент Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Сергій Білик.

Зі святом Європи та схваленням рішення про безвіз красноградців привітали голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник та перший заступник міського голови Григорій Кревсун.

   

Leave a Comment