Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство

І саме ці риси притаманні працівницям територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації, з якими зустрілася сьогодні, п’ятнадцятого травня, секретар міської ради Катерина Єніна.

Їхня робота — обслуговування одиноких непрацездатних громадян, яких вони відвідують вдома 2-3 рази на тиждень, а за потреби і щодня. Постійно спілкуючись з цими людьми, ти просто не можеш залишатися до них байдужим. Ці жіночки не просто купують та приносять необхідні речі, ліки й продукти харчування, допомагають виконувати якість хатні роботи, а й інколи стають чи єдиною людиною, яких хвилює доля цих красноградців, що на схилі життя залишилися самотніми.

Про проблеми літніх людей і говорили під час зустрічі.

«Міська рада просить вас повідомляти про ту допомогу, яка потрібна. Ми розуміємо, що не всі проблеми ви можете вирішити самотужки. Є питання, що просто знаходяться поза межами вашої компетенції. Повідомляйте. Наш спільний обов’язок — полегшити життя учасникам Другої світової війни, ветеранам та іншим категоріям красноградців, яким не під силу попіклуватися самим про себе», — сказала Катерина Яківна та подякувала колективу територіального центру за небайдужість та милосердя.

Leave a Comment