«Творець скарбів»

Так назвала секретар Красноградської міської ради Катерина Єніна Василя Скринника — художника-графіка, аквареліста і краєзнавця, автора герба та прапора Краснограда, Почесного громадянина нашого міста, члена Національної спілки художників України.

Дійсно, його картини — це не тільки зображення, це набагато більше, ніж маленький шматочок великого світу, вміло відтворений автором. Художні полотна Василя Скринника налаштовують на певний настрій, дарують відчуття прекрасного, спонукають відшукувати щоденні дива посеред сірої буденності.

В цьому змогли переконатися всі, хто дванадцятого травня завітав до Красноградського краєзнавчого музею ім. П.Д.Мартиновича. Цього дня відбулося відкриття його персональної ювілейної виставки.

«Кожен з нас може побачити в малюнках Василя Васильовича щось своє в залежності від емоцій, які переповнюють цієї миті. Та є дещо спільне в усіх його творах — любов до своїх рідних, краю, де народився і живе. Споглядаючи на його картини, відбуваєш, як і твоя душа наповнюється світлом та теплом. Так творити може лише справжній майстер», — говорить Катерина Єніна.

Окрім неї, привітати художника прийшли голова райдержадміністрації Євген Третяков, настоятель Благовіщенського храму протоієрей Миколай, колишній педагог Василя Скринника, професор Харківської державної академії дизайну та мистецтв Анатолій Кузьменко, друзі та колеги.

Усю непідробність почуттів і глибину душі митця зможе відчути кожен, хто відвідає виставку.

Експозиція буде відкрита ще тривалий час, тому у красноградців та гостей міста ще є можливість долучитися до прекрасного.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту