У місті з’явився Центр допомоги внутрішньо переміщеним особам та сім’ям, що потрапили в складні життєві ситуації «Єдність»

Його було урочисто відкрито двадцять п’ятого травня. Це — частина проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та впроваджуються німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Ідея створення такого центру належить волонтерам.

До Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, де й розташовуватиметься «Єдність», на церемонію відкриття прийшли координатор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Ірина Косуля, молодший координатор проектів ініціативи інфраструктурної програми для України німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Яна Бровдій, Президент ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА», доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки ХГПА ХОР, координатор проекту «Кроки просвіти на шляху до порозуміння» Юлія Ібрагім. Саме завдяки діяльності цієї громадської організації і стало можливим створення центру. Гостей вітали Красноградський міський голова Володимир Максим, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Костянтин Фролов, радник голови райдержадміністрації Валерій Кицюк, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Сах, начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова і, звичайно ж, директор коледжу Сергій Рябокінь.

Очільник Краснограда подякував ініціаторам відкриття цього осередку підтримки та допомоги, тим, хто надав організаційну та фінансову допомогу.

— Це добре, що у нас з’явився такий центр та мені хотілося б, щоб в нашому місті, районі та й узагалі в країні було якомога менше громадян, на кого він розрахований. Хай у нашій країні панує мир, а українці живуть в достатку, — сказав Володимир Максим.

Leave a Comment