Мелодія останнього дзвоника

Сьогодні, двадцять шостого травня, вона сповістила про закінчення навчального року. Для когось — першого, а для одинадцятикласників — останнього.

На урочисті лінійки з нагоди Свята останнього дзвоника, окрім самих школярів та випускників, завітали їх батьки, друзі та почесні гості, які розділили з дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті їхнього життя.

Учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка зі святом вітав заступник міського голови Дмитро Стецюренко, навчально-виховного комплексу №2 — міський голова Володимир Максим, навчально-виховного комплексу №3 — перший заступник міського голови Григорій Кревсун, багатопрофільного ліцею — секретар міськради Катерина Єніна. Всі вони висловлювали вдячність вчителям за те, що постійно передають вихованцям глибокі знання, уміння та навички, мудрість і терпіння, а також відмітили здобутки, перемоги та високий рівень навчальних досягнень красноградських школярів.