«Унікальні свідки нашого минулого»

Так можна назвати об’єкти культурної спадщини, яких на території міста знаходиться чимало. І всі вони потребують догляду, а деякі — і реставрації. Розуміючи це, депутати міської ради вчора, 25 травня, прийняли Програму збереження культурної спадщини Краснограда на нинішній рік. Як зазначила секретар міськради Катерина Єніна, доповідаючи з цього питання, її розробці передувала велика робота, зокрема і депутатського корпусу.

— Наразі всі об’єкти культурно спадщини виявлені та внесені до відповідних переліків. Тепер потрібно окреслити заходи, спрямовані на те, щоб ці пам’ятки могли побачити наші нащадки і через декілька століть, — сказала Катерина Єніна.

Виконання цієї Програми сприятиме позитивним зрушенням у сфері охорони культурної спадщини міста. Це стосується передусім усвідомлення суспільством необхідності збереження пам’яток для нинішнього і майбутніх поколінь, як важливого чинника патріотичного виховання громадян, розвитку національної свідомості, увічнення пам’яті видатних діячів, життя яких пов’язане з Красноградом.