Чи готовий міський пляж до відпочинку красноградців?

Добігає кінця прохолодна та непередбачувана весна і швидше хочеться теплого літа, тож із нетерпінням очікуємо на сезонний відпочинок. А він уже не за горами. Офіційний початок — 1 червня.

Зона відпочинку міста Краснограда до літнього сезону вже готова. Проведено водолазне обстеження дна пляжу, благоустрій території, регулярно прибирається сміття та вивозяться контейнери. Не сьогодні-завтра буде завезено 150 тонн піску, кошти за який вже перераховані. Також організовано роботу рятувальної служби, представники якої будуть цілодобово чергувати на зоні відпочинку.

Для тих, хто полюбляє зайняття спортом — будуть встановлені волейбольні стойки.

Самотужки міська рада не може вирішити лише питання щодо торгівлі на пляжі водою, соками, солодощами тощо, тому запрошує до співпраці місцевих підприємців. Більше двох років вже діє Положення про виїзну та виносну торгівлю поза межами магазинів. За цей час узгодження від міськради отримали понад 60 підприємців. Щоб його отримати потрібно звернутися до органу місцевого самоврядування, де нададуть всі необхідні роз’яснення.

Місцева влада доклала всіх зусиль, щоб красноградці змогли проводити свій вільний час на міській зоні відпочинку в гідних умовах. Та було б не зайвим, якби й мешканці громади не залишалися осторонь. Громадський робітник, який закріплений за зоною відпочинку і повинен щоденно прибирати зону відпочинку, не зможе зробити її чистою, якщо кожен залишатиме після себе сміття. Там встановлені контейнери і за потреби буде збільшена їх кількість. Відпочивальникам лише треба прибрати за собою та викинути сміття в один із контейнерів, які регулярно вивозяться.

Також було б добре, якби ті, хто приїхав на зону відпочинку на автівці з повагою ставилися до інших. Пляж — не місце для миття свого чотирьохколісного товариша. Тим більше, що такі дії є порушенням законодавства. Якщо стався такий випадок, можна сміливо викликати поліцію.

Поважаймо себе та працю інших.

Leave a Comment