Патрулювати, щоб оберігати

Засміченість біля приватних об’єктів, стихійна торгівля, неправильне паркування та інші дрібні порушення правил правопорядку — проблеми невеличкого міста Красноград не дуже відрізняються від тих, з якими зіштовхуються інші районні центри в Україні. Хто їх має вирішувати – поліція, місцева влада, жителі територіальної громади?

«Усі разом», — вирішили на нараді з питань дотримання громадського порядку, яка відбулася днями в міській раді за участі керівництва органу місцевого самоврядування, представників районного відділу поліції та депутатів. Одним із приводів його проведення стала ситуація, що склалася у центральній частині міста: у сквері Слави, на території автовокзалу та майданчику біля магазину «Посад». Там, особливо у вечірні й нічні години доби, часто можна спостерігати, як компанії молодиків, і не тільки, розпивають спиртні напої.

Під час зібрання було запропоновано запровадили систему спільних рейдів за участі представників міськради та районного відділу поліції, активізувати діяльність громадського формування з охорони громадського порядку «Красноградський козачий курінь», розробити план заходів, спрямованих на вирішення цього питання.

Leave a Comment