Проінспектовано хід робіт із впровадження проекту, що фінансується Українським фондом соціальних інвестицій

Вже неодноразово повідомлялося про створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб у селищі Дослідному і капітальний ремонт приміщення дитячого садка № 17 з метою підвищення його енергоефективності на виконання підписаної минулого року угоди-підряду.

На якому ж етапі ці роботи чи довго ще чекати їх закінчення?

З цим питанням розбиралися під час наради, яка відбулася другого червня. На ній були присутні міський голова Володимир Максим, керівники ініціативних груп з розробки проектів Оксана Богатирьова та Катерина Єніна, інженер з впровадження проекту Ігор Гуревич, технічний консультант проекту Сергій Каратанов, директор будівельної організації ТОВ «Авега» Сергій Цомах, інженер з технічного нагляду Євген Філіпський.

Учасники зібрання вирішили не гаяти час на обговорення та дискусії, а відвідати об’єкти та на власні очі побачити, що вже зроблено, а що — ні. Побувавши у ДНЗ №17, вони переконалися, що роботи із заміни віко та дверей на енергозберігаючі вже проведені, зроблено і утеплення фасаду, на черзі — його оздоблення. А ось у Дослідному, де відбувається реконструкція будівлі, справи йдуть трошки повільніше. Там вже теж замінено вікна та двері, проводяться внутрішні роботи, після завершення яких почнуть утеплювати фасад. Приємно, що проектанти піклуються про людей з обмеженими фізичними можливостями та планують у цьому багатоквартирному будинку встановити пандус. Всі необхідні роботи планується завершити восени цього року.

Під час наради були порушені питання щодо статусу соціального житла, кількості включених до міського реєстру переселенців, вартості комунальних послуг, які доведеться сплачувати мешканцям будинку, підключення комунікацій та благоустрою території.

Залишити відповідь