Про дорожні знаки

У своїх зверненнях до органів влади чимало красноградців порушують питання щодо обмеження швидкості руху вантажівок у межах міста, бо вони, зокрема, деформують асфальтове покриття місцевих доріг. Йдучи на зустріч мешканцям громади, у міськраді вирішили розглянути цю проблему на засіданні виконавчого комітету, обговоривши і встановлення дорожніх знаків по вулиці Короленка. Мешканці саме цієї вулиці разом із сусідами, що живуть на Лермонтова, скаржились на те, що від пересування багатотонних автомобілів у їхніх домівках навіть стіни двигтять. Вони пропонували установити обмежувальні знаки в найпроблемніших місцях — на перетинах вулиць Лермонтова і Короленка та Соборної і Короленка, вжити інших заходів щодо зниження інтенсивності та швидкості руху вантажного транспорту.

Дорожні знаки вже встановлені, швидко відреагувати на звернення вдалося через те, що міська рада заздалегідь профінансувала їх придбання. У 2014 році було закуплено 104 знаки, у 2015 р. — 140, у грудні 2016 р. — 117. Далі черга — за комбінатом комунальних підприємств, працівники якого мають їх встановлювати. На жаль, не завжди це відбувається заздалегідь, інколи, як то кажуть, постфактум, коли вже сталася якась неприємна подія.

Тому хотілося б звернутися за допомогою до красноградців. Якщо ви знаєте про випадки пошкодження чи відсутності дорожніх знаків, повідомляйте комбінат комунальних підприємств або ж міську раду.

І ще: придбання і встановлення дорожніх знаків — досить затратна справа. Тому прохання до всіх красноградців: бережливо ставитися до спільного майна. Адже не секрет, що часто наші ж земляки знищують опори, зривають металеві покажчики. Хтось таким чином розважається, а страждають — люди. Як повідомили у комбінаті комунальних підприємств, за останні півтора роки поцуплено 15 знаків, багато з них пошкоджені.

Аби вирішити проблему мешканців вул. Короленка та найближчих вулиць нині міська рада разом із районним відділом поліції вирішує питання щодо обмеження швидкості руху вулицями міста.

Залишити відповідь