Медичним працівникам присвячується

Минулої п’ятниці, напередодні Дня медичного працівника, зі сцени районного Будинку культури на адресу усіх причетних до цієї почесної професії звучало багато теплих і вдячних слів. І це не дивно, адже не тільки в дні професійного свята ми звертаємо свій погляд у бік лікарів, вони супроводжують кожного з нас від народження і до останнього подиху.

Під час урочистої частини працівників медичних закладів Красноградщини привітали голова райдержадміністрації Євген Третяков, депутат Харківської обласної ради Максим Колінко, голова райради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, головні лікарі центральної районної лікарні Олександр Колодяжний, комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олексій Фесенко та інші.

«Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Ви — наша підтримка у самі найтяжчі хвилини нашого життя.

Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією», — з таким словами до винуватців свята звернувся міський голова Володимир Максим. Також він вручив Почесні грамоти лаборанту відділення анестезіології та інтенсивної терапії Красноградської центральної районної лікарні Валентині Портянко, перев’язувальній медичній сестрі хірургічного відділення Красноградської центральної районної лікарні Ользі Дяченко та лікарю загальної практики – сімейному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Красноград комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» Григорію Сідьку.

Залишити відповідь