Про ремонт доріг у місті

Перелік вулиць, дорожнє покриття яких буде відремонтовано цього року, визначений ще на початку березня. Тому з настанням сприятливих погодних умов у Краснограді відразу розпочалися відповідні роботи. До поточного ремонту мали приступити три підрядника — представники філії «Красноградське ДЕП», Карлівського «Агрошляхбуду», Зачепилівського райавтодору. Та не всі приступити до виконання робіт. Маємо надію, що з об’єктивних причин, далі стадії переговорів не просунулися наші сусіди з Зачепилівки. Не дуже квапиться й місцевий підрядник. Філія «Красноградська ДЕП» вже відстає від запланованого графіку. Карлівський «Агрошляхбуд» працює за графіком.

На кінець червня поточний ремонт вже проведено по Бєльовській, Щучки, 19 вересня, Соборній, Лермонтова, Б.Хмельницького, зараз роботи ведуться по Преображенській, своєї черги чекають внутрішньодворові проїзди на мікрорайоні 3, Павлова, Коцюбинського, Благовіщенська, Горького, Харківська, Українська, Московська, Транспортна, Шевченка, Короленка, Шиндлера. Тендери через систему Прозоро щодо двох останніх вже проведені. Незабаром має завершитись і капітальний ремонт Алеї Героїв Чорнобильців.

Відповідно до Програми з фінансування робіт, пов’язаних з реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого та державного значення на 2017 рік остання вулиця має бути приведена до ладу на початку жовтня та у міській раді сподіваються завершити всі заплановані роботи до вересня.

Добре, що цього року і районна влада пішла на зустріч громаді міста та долучилася до фінансування ремонтних робіт по вулиці Короленка. Відповідне рішення депутати райради прийняли 21 червня, виділивши на це 2 мільйона гривень.

Міський голова Володимир Максим на засіданні сесії міськради, що також відбулося у середу, подякував колегам за ухвалення такого важливого для мешканців Краснограда рішення та висловив надію на подальшу співпрацю. Тим більше, що вулиць, які потрібно ремонтувати, у місті вистачає. Приміром, Вишнева — її ремонт було розпочато ще 2011 року за кошти державного та обласного бюджету, замовником робіт виступала не міськрада та зараз саме їй доводиться вирішувати питання із його закінченням.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту