Шановні красноградці!

На території міста зафіксовано два випадки укусів собак лисицею. Це насторожує, адже ці рижі створіння заходять у місто в більшості тоді, коли хворі на сказ.

Спеціалісти районної державної лікарні ветеринарної медицини разом зі спеціалістами управління Держпродспоживслужби у Красноградському районі провели подвірні обходи домоволодінь, що знаходяться на вулицях Шиндлера, Короленка та на частині вул. Соборна й Полтавська з метою щеплень домашніх тварин проти сказу. Саме в цій частині міста зафіксовані напади лисиць.

На жаль, під час проведення обходів більшості мешканців не було вдома.

Прохання до всіх власників домашніх тварин: «Не наражайте на небезпеку себе та тварин, що живуть поруч. Зробіть щеплення домашнім тваринам!».

Вакцинація тварин безкоштовна. Зробити її можна у Красноградській дільничній лікарні ветеринарної медицини (вул. Шиндлера, 112, м. Красноград).

Графік роботи:

Пн-Чт — з 08.00 до 17.00;