«Я люблю Україну свою!»

З пісні під такою назвою розпочався захід, який відбувся сьогодні, 23 червня, у районному Будинку культури. І не випадково, адже присвячений він був Дню державної служби, представники якої не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє українського народу. Роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Винуватців свята вітали голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник та міський голова Володимир Максим.

Очільник Краснограда побажав державним службовцям, щоб щоденна робота викликала повагу та довіру громадян, колег, а рідні та близькі люди пишалися тим, що вони працюють на користь країни. Також Володимир Максим відзначив Подяками міського голови адміністратора центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Марину Довгопол, заступника начальника – начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларису Злидень, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Тетяну Ободовську.

Leave a Comment