Випускний 2017 року

У суботу, 24 червня, красноградці проводжали у доросле життя випускників місцевих шкіл. За традицією свято розпочалося з урочистої ходи винуватців зібрання Центральною площею міста.

Дівчата у вишуканих сукнях, хлопці — в елегантних костюмах крокували один за одним до тієї миті у житті, коли відчують себе по-справжньому дорослими, отримавши свій перший важливий документ – атестат про повну середню освіту.

Ця урочиста подія була щедрою на увагу, тепло і добрі слова до випускників, адже їх прийшли привітати вчителі, рідні та друзі, керівництво міста й району.

«Краснограду потрібні Ваші знання, ініціатива та цілеспрямованість, адже невдовзі саме Вам доведеться взяти на себе відповідальність за долю рідного міста, примножувати його славу і здобутки.

Бажаю Вам упевненості у власних силах, непохитної віри у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Це перша запорука щасливого майбутнього», — такі слова Володимир Максим адресував випускникам.

Разом із головою райдержадміністрації Євгеном Третяковим очільник міста вручив юнакам та дівчатам медалі за сумлінне навчання, а від міськради — збірку пісень Володимира Волощука «Красноград — моя столиця». Загалом дванадцять випускників отримали золоті та срібні нагороди.