Благоустрій міста спільними зусиллями

Всім нам хочеться жити у ошатному та гарному місті, ходити тротуарами, викладеними плиткою, відпочивати на лавах у сквері. І найголовніше — щоб всі ці блага створював хтось інший, а ми й далі лише критикували чужі дії. Міська влада робить все, що дозволяє бюджет, щоб зробити життя мешканців громади комфортнішим. На жаль, міський бюджет має межі. Тим більше, що, йдучи на зустріч місцевим підприємцям, на наступний рік податки не були збільшені, хоча саме ці надходження є левовою частиною міської скарбнички. І добре було б, якби й представники бізнесу не стояли осторонь благоустрою Краснограда.

Так, економічна ситуація — складана, але ж ніхто й не вимагає від підприємців якихось величезних капіталовкладень. Покласти тротуарну плитку біля свого магазинчику чи іншого об’єкту, освітити прилеглу територію, облаштувати клумбу — все це не лише зробить наше місто охайнішим, а й привабить клієнтів.

Ми з радістю проінформуємо мешканців міста про покращення та повідомимо про тих підприємців, яким не байдуже, як виглядає Красноград. Повідомте нам про зроблене й ми обов’язково розповімо про це у мережі Інтернет.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту