Про безпеку руху

Нещодавно ми писали про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста. Це питання знаходиться на контролі у Красноградському комбінаті комунальних підприємств, так як саме він є балансоутримувачем міських доріг. Зараз проводиться інвентаризація дорожніх знаків, визначається їх наявність у необхідних місцях, ті, що відсутні — обов’язково будуть встановлені.

Та це не єдина перешкода безпечному пересуванню й автівок, і пішоходів. Дерева та кущі на перехрестях вулиць — одна із проблем, на яку скаржаться учасники дорожнього руху. Так, звичайно, приємно, коли місто потопає зелені та квітах. Добре й коли біля двору ростуть фруктові дерева, плодами якими можна поласувати. Та висаджуючи їх, не погано було б керуватися не лише власними інтересами.

Зелені насадження на перехрестях вулиць — перешкоджають видимості водіїв під час руху. Постраждати від цього може будь-хто.

Шановні красноградці, якщо біля вашого домоволодіння склалася така ситуація, не зволікайте — видаліть або обріжте дерева та кущі, які заважають учасникам дорожнього руху. Пам’ятайте, постраждати можуть не тільки сторонні, а й близькі люди.

У іншому випадку, з наступного тижня до справи візьметься комбінат комунальних підприємств і тоді не ображайтесь, якщо його працівники видалятимуть та обрізатимуть дерева й кущі вже на власний розсуд, тому що земля поза межами двору є комунальною власністю. І завдання балансоутримувача — приводити її до належного стану.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту