У Краснограді випускні відсвяткували ще в двох навчальних закладах

Минулого тижня зі своїми альма-матер попрощалися студенти та учні Комунального закладу охорони здоров’я «Красноградський медичний коледж» і професійного ліцею.

Теплі посмішки, родинна атмосфера — ось що об’єднувало ці два заходи. Багато добрих слів почули випускники від керівництва міста та району, своїх наставників — класних керівників, директорів навчальних закладів, вчителів, батьків.

Фельдшерів та медичних сестер зі святом вітала секретар міської ради Катерина Єніна, а випускників профліцею — перший заступник міського голови Григорій Кревсун. Вони передавали поздоровлення від очільника Краснограда Володимира Максима та зичили молодим фахівцям щасливої долі, успіхів на обраному шляху та підкорення професійних вершин.