Дотримання питань адміністративної відповідальності

На засіданні виконавчого комітету міської ради, який відбувся нещодавно, заслухано інформацію про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Звіт про діяльність дорадчого органу оприлюднила секретар комісії,  начальник відділу благоустрою міста та архітектурно – будівельного контролю Ольга Караптан.  За І півріччя 2017 року на розгляд адміністративної комісії надійшло 28 протоколів про адміністративні порушення з питань благоустрою міста, куріння в заборонених місцях, порушення правил утримання собак і котів, несвоєчасної  реєстрації народження дитини,  порушення тиші,  порушення правил торгівлі алкоголем, продаж його неповнолітнім, доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

За результатами роботи комісії до міського бюджету  сплачено штрафів на суму близько 2,5 тисяч гривень, невиконані постанови передано до виконавчої служби на примусове стягнення.