Процеси оздоровлення малечі на контролі

Питання оздоровлення дітей в міських дитячих навчальних закладах розглянуто на робочій нараді, яку проведено міською радою  за участю керівників Красноградського ДНЗ № 5 Надії Литвин та Красноградського ДНЗ № 17 Оксани Богатироьвої. Також його було внесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Слід відмітити, що  підготовка до літнього оздоровлення дітей в  дитячих садочках міста  розпочалася наприкінці навчального року, питання про організацію літньої оздоровчої кампанії заслуховувалось на підсумкових педагогічних  радах, де було визначено пріоритетні завдання,видано накази  щодо питань  підготовки та організації літнього оздоровлення дітей у ДНЗ,   запобігання харчовим отруєнням та організації раціонального харчування дітей у літній оздоровчий період.

Для фізичного розвитку дошкільників  в дитячих садочках міста створено  належну матеріальну базу (фізкультурні зали, спортивні майданчики зі спортивними спорудами, інвентарем, матеріалами; фізкультурні осередки в групах; виготовлено власноруч нестандартне фізкультурне обладнання).

 

Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дітей є повноцінне харчування. На літній період в закладах встановлено доцільний режим харчування,   організовується другий сніданок –діти отримують свіжі соки, вживають банани, полуницю, яблука, різноманітні ягоди, а під час обіду їх харчовий раціон доповнюється свіжими овочами. Систематично проводиться контроль за наявністю сертифікатів якості харчових продуктів, технологією приготування їжі, якістю питної води, організацією харчування дітей в групах,  загартовуючих процедур.

Рішенням виконкому  завідувачам міських дитячих навчальних закладів рекомендовано провести детальний аналіз процесу оздоровлення малечі міста з метою пошуків резервів для його покращення.

Leave a Comment