Конструктивний діалог на шляху до об’єднання

Красноградською міською радою проведено робочу нараду   з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. До участі в ній запрошено членів робочої групи  з підготовки проектів рішен щодо добровільного об’єднання  територіальних громад від Красноградської міської ради та Іванівської, Зорянської , Піщанської сільських рад.

На нараді обговорено питання про алгоритм та строки добровільного об’єднання громад, внесення змін до  Перспективного плану формування територій громад Харківської області щодо розширення меж Красноградської об’єднаної територіальної громади, здійснення аналізу спроможності Красноградської об’єднаної територіальної громади. З інформацією щодо зазначених ініціатив виступив міський голова Володимир Максим.

За результатами робочого обговорення було вирішено підготувати звернення   до робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад  при Красноградській районній державній адміністрації  стосовно показників виконання бюджетів за перше півріччя 2017 року та прогнозованих показників фінансування закладів освіти, охорони здоров’я та культури   в розрізі  Піщанської, Зорянської, Іванівської та Кирилівської сільських рад, а також ініціативи врегулювання питання розширення меж  Красноградської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з ініціативою Кирилівської сільської ради на приєднання.