Поштовий зв’язок: якість надання послуг повинна покращуватися

Про якість надання послуг поштового зв’язку населенню, яке проживає на території міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове та Куми   йшлося на засіданні виконавчого органу Красноградської міської ради.

В місті функціонує  три стаціонарних відділення поштового зв’язку. Ще одне відділення розміщено в сільській місцевості, селищі Куми. Населення селищ Дослідне та Степове обслуговується пересувним відділенням поштового зв’язку. Протяжність дільниць доставки поштової кореспонденції складає 11 км, їх обслуговує 14 листонош.

Центр поштового зв’язку №4 є структурним підрозділом Харківської дирекції ПАТ «Укрпошта». Підприємство весь час розширює види своєї діяльності: впроваджуються нові види послуг населенню,  передплати періодичних видань. Та є в роботі державного  підприємства і проблеми, які хвилюють містян.

Відповідно до рішення виконкому направлено звернення до Харківської дирекції ПАТ  «Укрпошта» з клопотанням про приведення  у належний стан   вхідної групи відділень поштового зв’язку Красноград – 4 по вулиці Соборній та Красноград -3 та вулиці Українській, а також стаціонарного відділення  в селищі Куми.   Красноградська міська рада надаватиме всіляке сприяння підприємству щодо питань  вдосконалення мережі поштового зв’язку та її розвитку на території міста. Як зазначив міський голова, Володимир Максим, якість надання послуг поштового зв’язку повинна відповідати всім сучасним вимогам та стандартам.

Залишити відповідь